Rozë

Princi William dhe Kate Middleton ende punojnë shumë në martesën e tyre edhe pas 10 vitesh

0
princi-william-dhe-kate-middleton-ende-punojne-shume-ne-martesen-e-tyre-edhe-pas-10-vitesh

Princi William dhe Kate Middleton janë të vendosur të mbajnë një martesë “të shëndetshme dhe të lumtur”, shkruan FoxNews.

Çifti shënuan 10 vjetorin e martesës në prill duke lëshuar fotografi dhe një video për publikun duke ofruar një imazh të lumturisë së brendshme. Dhe një shok i çiftit këmbënguli se është e vërtetë, transmeton lajmi.net.

“Shumë çifte e marrin njëri-tjetrin si të mirëqenë pas 10 vitesh,” i tha një burim kohët e fundit Closer Weekly, duke shtuar se Duka dhe Dukesha e Kembrixhit mbështeten shumë te “komunikimi” pas dyerve të pallatit për të mbajtur një bashkim të qëndrueshëm pavarësisht se janë në vëmendjen e publikut.

Insider pretendoi në treg se për përvjetorin e tyre, William i dhuroi gruas së tij një “gjerdan dhe unazë mahnitëse diamanti”. Burimi gjithashtu pretendoi se çifti shijoi një darkë të gatuar nga një nga kuzhinierët e tyre të preferuar pasi fëmijët e tyre, Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis  ishin në gjumë.

“Ata po punojnë më shumë në krijimin e një kohe cilësore së bashku në fund të ditës,” pohoi burimi. “Ata punojnë shumë në martesën e tyre”./Lajmi.net/

Lexo të tjera