Sport

Prishtina prezanton skuadrën për sezonin e ri, nën drejtimin e Andin Rashicës

0
prishtina-prezanton-skuadren-per-sezonin-e-ri,-nen-drejtimin-e-andin-rashices

Titulli i kampionit do të jetë synimi për skuadrën e KB Prishtina, e cila këtë edicion do të paraqitet me shumë emra të rinj.

Trajneri Andin Rashica nuk do të ketë shumë lojtarë nga garda e vjetër, me Edmond Azemin dhe Fisnik Rugovën si dy lojtarë që nuk janë dorëzuar akoma.

Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva dhe emra të tjerë do të jenë ata që do të shkruajnë kapitullin e ri për këtë skuadër.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell ekipën e plotë të Prishtinës për këtë sezon. /Lajmi.net/

Rosteri për vitin 2020/21Trajner 👔 Andin Rashica4⃣ Kapiten – Edmond Azemi ©1⃣ Atik Koshi5⃣ Altin Morina6⃣…

Gepostet von KB Prishtina am Samstag, 17. Oktober 2020

Lexo të tjera