Lajme

Prishtinë, bie teli i rrymës, qytetari e mban lart me një dru

0

Në Çagllavicë, teli i rrymës kanë rënë në tokë dhe kanë shkaktuar panik tek njerëzit.

Por, një qytetar, duket se është më i guximshëm, ka dal dhe e ka mbajtur me një dru telin e rrymës, transmeton Indeksonline.

Rënia e telit të rrymës ka shkaktuar po ashtu kolona në këtë pjesë./Indeksonline/

 

Lexo të tjera