Sport

Probleme për Barcelonën, Busquets dëmton ligamentin

0
probleme-per-barcelonen,-busquets-demton-ligamentin

Ai është kthyer për në Barcelonë, ku do të nis me procesin e rikuperimit.

Mesfushori i Barcelonës raportohet se ka ndrydhur ligamentin e jashtëm në gju dhe do të jetë jashtë për disa javë.

Është një goditje e madhe për Ronald Koeman, pasi Busquets ka qenë titullar i padiskutueshëm te Barça.

Lexo të tjera