Sport

Probleme për Milanin, Saelemaekers largohet nga grumbullimi me Belgjikën

0
probleme-per-milanin,-saelemaekers-largohet-nga-grumbullimi-me-belgjiken

Gjithsesi, 21-vjeçari ka qenë i pafat dhe është dëmtuar, duke humbur takimet e kombëtares së tij.

Saelemaekers është larguar nga grumbullimi dhe është rikthyer në Milanello.

Lojtari i ekipit të Stefano Piolit do t’i nënshtrohet kontrolleve të specializuara mjekësorë ditën e nesërme, për të mësuar kohën që do i duhet të qëndrojë jashtë. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera