Rozë

Prostitucion në Klinë – Policia e Kosovës arreston dy persona

0

Një burrë dhe një grua janë arrestuar në fshatin Gremnik të Klinës, nën dyshimin se merreshin me prostitucion.

 

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Lexo të tjera