Lajme

Publikohen formacionet zyrtare Real Madrid – Eibar

0
publikohen-formacionet-zyrtare-real-madrid-–-eibar

Pak më shumë se një orë përpara ndeshjes, është bërë edhe publikimi i formacioneve zyrtare, shkruan lajmi.net.

Real Madrid lufton vetëm për 3 pikë të plota, derisa Eibar tenton të befasojë Zinedine Zidane.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Courtois; Militao, Nacho, Mendy; Lucas Casemiro Modric Marcelo; Isco Benzema dhe Asensio.

Eibar: Pas pak…

Ndeshja fillon me fillim nga ora 16:15 në stadiumin “Alfredo di Stefano”./Lajmi.net/

Lexo të tjera