Sport

Publikohet lista e lojtarëve, megjithatë Hazard mungon ndaj Liverpoolit

0
publikohet-lista-e-lojtareve,-megjithate-hazard-mungon-ndaj-liverpoolit

Real Madridi sapo ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve që do të zhvillohet nesër, shkruan lajmi.net.

Befasues është fakti se Zinedine Zidane kishte deklaruar se Hazard është rikuperuar dhe është i gatshëm, por si duket belgu nuk ia ka dalë të riaftësohet për këtë duel.

Sergio Ramos do të mungojë poashtu në këtë duel. Valverde është rikthyer dhe është një shtysë e madhe për Zidane, ndërsa Carvajal vazhdon të mungojë shkaku i lëndimit.

Lista e plotë e lojtarëve të Realit në për ndeshjen ndaj Liverpoolit./Lajmi.net/

Lexo të tjera