Lajme

Qytetarit i bie kuleta në Prishtinë, çifti ia vjedh dhe ikë

0

Një qytetarit në Prishtinë i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xhepi.


Dy qytetarët pasi panë që kuleta i kishte rënë vendosën ta marrin kuletën dhe të ikin nga vend i ngjarjes.

Pjesë e kësaj vjedhjeje ishte edhe një vajzë, e cila nuk reagoi për këtë gjest dhe ikën të dy.

Gazeta Express ka siguruar video, ku shihen një djalë dhe një vajzë teksa e vjedhin kuletën dhe ikun nga vendi i ngjarjes.

 

Për të parë videon klikoni në linkun:

https://www.facebook.com/1141957295817960/posts/3904900732856922/?vh=e&extid=0&d=n

Lexo të tjera