Rozë

Ramë Lahaj me sukses të radhës do të ngjitet në skenën e famshme të Londrës

0
rame-lahaj-me-sukses-te-radhes-do-te-ngjitet-ne-skenen-e-famshme-te-londres

Dhe, Ramë Lahaj së fundmi ka njoftuar se do të ngjitet në skenën e Royal Opera House në Londër të Anglisë, transmeton lajmi.net.

Ishte vetë ai i cili njoftoi përmes një postimi në rrjetet e tij sociale derisa nuk i munguan edhe urimet e shumta.

“Nga 25 qershori, tenori jashtëzakonisht i talentuar Ramë Lahaj do të ngjitet në skenën kryesore si Rodolfo në La Boheme në Royal Opera House”, shkruan në njoftimin e publikuar nga ai.

Ndërkohë, muajt e fundit ai ishte në trojet tona i cili vizitoi Shqipërinë, Kosovën./Lajmi.net/

Lexo të tjera