Lajme

Raporti ditor me COVID-19, lajm i keq nga Gjermania

0
raporti-ditor-me-covid-19,-lajm-i-keq-nga-gjermania

Gjermania ka publikuar bilancin ditor me COVID-19.

Gjermania raportoi 2,089 raste të reja me koronavirus, raporton Reuters, transmeton lajmi.net.

Po ashtu, Gjermania regjistroi sot dhe 11 vdekje të tjera, ka bërë të ditur raporti ditor nga Instituti Robert Koch për sëmundjet infektive. /Lajmi.net/

Lexo të tjera