Lajme

Rastësi apo kopjim: Kida dhe Lori Hoxha me veshje të njëjta

0
rastesi-apo-kopjim:-kida-dhe-lori-hoxha-me-veshje-te-njejta

Bëhet fjalë për këngëtaren më të dashur nga publiku shqiptar dhe Lori Hoxhën trashëgimtaren e “Top Channel”, të cilat tërheqin gjithnjë vëmendje e publikut me veshjet e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, bukuroshet shqiptare janë shfaqur në veshje të njëjta, një korse nga stilisti “Dion Lee” me çmim prej 508 eurosh.

Kida kishte zgjedhur ngjyrë pudre, ndërsa Lori ngjyrën e bardhë.

Si Lori ashtu edhe Kida dukeshin të mrekullueshme në veshjet e tyre./Lajmi.net/

Lexo të tjera