Uncategorized

Reagimi i Georginës pasi Ronaldo rezultoi pozitiv me COVID-19

0

Futbollisti i njohur portugez, Cristiano Ronaldo ka dalë pozitiv në testin për COVID-19, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka konfirmuar Kombëtarja e Portugalisë, e cila në njoftim tha se Ronaldo është mirë dhe po qëndron në vetizolim.

Pas kësaj, ka reaguar partnerja e futbollistit, Georgina, e cila publikoi një fotografi duke bashkëbiseduar me futbollistin, i cili aktualisht është larg saj.

“Ti je inspirimi im”, është mbishkrimi që Georgina ia la fotografisë së Ronaldos, i cili dukej se është mirë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera