Lajme

Reagon Rexhep Selimi: Arrestimi i dy drejtuesve të OVL-së nuk kishte pse të ndodhte

0
reagon-rexhep-selimi:-arrestimi-i-dy-drejtuesve-te-ovl-se-nuk-kishte-pse-te-ndodhte

Selimi që ishte vet pjesë e UÇK-së, ka thënë se OVL është shndërruar në palë të mesit, ku dikush ia dërgonte dosjet, e dikush ia mori, shkruan lajmi.net.

Ai në Tëitter ka shkruar se arrestimi i dy drejtuesve të OVL-së nuk kishte pse të ndodhte.

Postimi i plotë:

OVL-ja mbeti në mes. U shndërrua në palën e mesit, mes dy palëve ku njëra dërgoi dosje e tjetra i mori ato. Njëra palë hodhi “rrufenë” e tjetra hodhi pranga. Rrufeja dhe reja që e shkrepte u lanë enigmatike ndaj arrestimi i dy drejtuesve të OVL nuk kishte pse të ndodhte. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera