Sport

Reali nis përgatitjet për Liverpoolin, rikhehet Hazard

0
reali-nis-pergatitjet-per-liverpoolin,-rikhehet-hazard

“Los Blancos” triumfuan në “El Clasico” ndaj Barcelonës në kuadër të xhiros së 31-të të La Ligas, shkruan lajmi.net.

Hazard mungoi në “El Clasico”, por si duket ai do të jetë i gatshëm për Liverpoolin. Fantazisti belg është parë në stërvitjen e sotme dhe në formë të mirë.

Reali ka bërë të ditur përmes rrjetit të tyre social, Twitter, se kanë filluar përgatitjet për ndeshjen ndaj Liverpoolit./Lajmi.net/

Lexo të tjera