Rozë

Reja e Shyhretes shtatzënë për herë të dytë

0

Reja e këngëtares Shyhrete Behluli ka arritur që ti marrë zemrat e të gjithëve me bukurinë dhe çiltërsinë që e posedon.

Bukuroshja veçohet si një femër tejet e zonja, ku gjithmonë kujdeset të shfaqet me plotë stil dhe elegancë, shkruan “Kosovarja”.

Në familjen e tyre pritet që së shpejti të vie në jetë edhe një vajzë, pasi Learta është në pritje të ëmbël.

Këtë e ka konfirmuar vet ajo duke publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFEopP_nj6p/?igshid=zh87iurwxyn7

Lexo të tjera