Uncategorized

Remzie Osmani sjell imazhe nga ndeja për ditëlindjen e burrit

0

Bashkëshorti i Remzie Osmanit, Halili, dje festoi ditëlindjen dhe me këtë rast familja i bënë një dhuratë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ata i organizuan një ndejë, ku u mblodhën e gjithë familja dhe festuan së bashku, kurse në rrjete sociale këngëtarja solli disa fotografi nga ajo ndejë.

Nuk munguan dekoret, torta e shampanja, teksa Remzia dukej elegante në fotografitë krah bashkëshortit.

“Faleminderit te gjitheve per urimet e juaja! Lumturi paqi!❤❤❤🌹”, ka shkruar ajo pranë këtyre imazheve. /Lajmi.net/

Lexo të tjera