Rozë

Remzie Osmani uron bashkëshortin me këto fjalë të ëmbla

0
remzie-osmani-uron-bashkeshortin-me-keto-fjale-te-embla

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani ka uruar bashkëshortin e e saj përmes llogarisë së saj të Instagramit, shkruan lajmi.net.

“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne, plote lumturi begati e shendet Halil Hamzaj, gezuar”, ishin fjalët e ëmbla të këngëtares për bashkëshortin e saj, lajmi.net.

Kujtojmë projektin e fundit muzikor të Remzie Osmanit vjen si bashkëpunim me Nexhat Osmanin e cila u prit mjaft mirë me më shumë se një milionë klikime./Lajmi.net/

Lexo të tjera