Rozë

Reperi i njohur fotografohet me këtë femër në dhomën e gjumit

0
reperi-i-njohur-fotografohet-me-kete-femer-ne-dhomen-e-gjumit

Reperi i famshëm, Tyga, është i suksesshëm në muzikë, shkruan lajmi.net.

Po aq i komentuar është edhe lidhur me jetën luksoze dhe atë private ku shpesh shihet i rrethuar nga vajza seksi.

Pas një imazhi ku shihej i rrethuar nga femra të zhveshura, Tyga e ka realizuar një foto me njërën prej tyre, brenda dhomës së gjumit.

Vajza përball tij shihet gjysmë e zhveshur derisa në fokus të veçantë vuri të pasmet./Lajmi.net/

Lexo të tjera