Rozë

Reperi nga Prishtina që premton shumë

0
reperi-nga-prishtina-qe-premton-shume

Nino, së fundmi ka përpunuar këngën “Fresh outta London”, një pjesë të së cilës e ka publikuar në Instagramin e tij, shkruan lajmi.net.

Këngetari u ka premtuar fansave që shumë shpejt do të publikojë versionin e plotë të kësaj kënge. Ai gjithashtu thotë se shumë shpejt do të sjell edhe një këngë tjetër që do t’i bashkangjis videoklipin dhe projektet e tjera nuk do të ndalen.

 

View this post on Instagram

 

Fresh outta Prishtina ( remake ) @endritpicasso @voixsquad_official

A post shared by NINO (@ninovoix) on

Si duket artisti i ri e ka marrë seriozisht futjen në tregun muzikor shqiptar, por edhe në atë ndërkombëtar pse jo?!

Projektet e paralajmëruar nga artisti lënë të kuptojmë që konkurrenca mes reperave po rritet. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera