Rozë

Reperja e famshme poston një foto lakuriq gabimisht në “Instagram”

0

Pak ditë më parë, reperja amerikane Cardi B organizoi një festë shumë të madhe me rastin e 28-vjetorit të saj.

Madje duket se ditëlindjen ka vendosur që ta mbyllë me një pozë nudo, të cilën e postoi në “Instastory”. Reperja me famë botërore shfaqej e shtrirë në krevat, ndërkohë që në pjesën e sipërme ishte topless. Por duket se Cardi B u pendua menjeherë dhe e fshiu.

Megjithatë fotografia nuk ju ka shpëtuar fansave të saj, të cilët e kanë ruajtur dhe e kanë shpërndarë me shpejtësi në rrjet.

“Pse dreqin duhej të më bënit mua kaq budallaqe? Pse? Por e dini çfarë, nuk do e mundoj veten për këtë gjë. Thjesht do ha mëngjesin tim, do shkoj në festë, sepse as nuk kam ndërmend të mendoj për të. Nuk do mendoj për të. Dreqin, nuk është as hera e parë. Kam qenë një striptiste, kështu që sidoqoftë”, ka shkruar reperja në një postim në “Twitter”, pasi fshiu foton ku shfaqej lakuriq.

Lexo të tjera