Rozë

Rezarta ndan momente të bukura me Ermalin në Dubai

0
rezarta-ndan-momente-te-bukura-me-ermalin-ne-dubai

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, së fundi kanë udhëtuar për pushime, shkruan lajmi.net.

Si shumë të famshëm të tjerë. edhe ky çift kanë zgjedhur që kësaj radhe të pushojnë në Dubai, nga ku sollën pamjet e para.

Në disa fotografi që i publikoi në Instagram, Rezarta shfaqet e lumtur në përqafim të Ermalit, ku të dy duken si pëllumba të dashuruar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Ajo ishte veshur me fustan të bardhë, teksa mori poza atraktive nga jahti, me të cilin po shëtisnin.

“Përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta në fotografinë që e ndau me ndjekësit dhe pranoi koment të shumta. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Lexo të tjera