Rozë

Rihanna ‘tronditi’ botën me veshjet dhe modelet e saj

0

Shfaqja e dytë e Rihannes savage X Fenty më në fund është zhvilluar të enjten, ku morën pjesë disa nga modelet më të mëdha të botës, në Kaliforni.

Kryesuesja e kësaj shfaqje ishte vetë këngëtarja me një veshje lëkure, së bashku me modelet Bella Hadid, Irina Shayk dhe Cara Delevingne me pamje të tërbuara./Bota sot

Image

Lexo të tjera