Rozë

Rikthehet nga pushimet në Dubai, Ariana Fejzullahut i ndodh ajo që nuk e priste në pragun e shtëpisë

0
rikthehet-nga-pushimet-ne-dubai,-ariana-fejzullahut-i-ndodh-ajo-qe-nuk-e-priste-ne-pragun-e-shtepise

Dhe sot, më sa duket çifti janë rikthyer në shtëpi derisa i ka pritur një befasi, shkruan lajmi.net.

Në storien e saj në Instagram, Ariana ka publikuar një video derisa shihet një grumbull i milingonave para shtëpisë.

“Kush më tregon çka thonë kur mblidhen milingonat para shtëpisë?”, ka shkruar Ariana në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, çifti ishin vetëm në pushime derisa edhe publikonin fotografi të shumta në rrjete sociale duke mos munguar edhe ato romantike./Lajmi.net/

Lexo të tjera