Uncategorized

Rina Balaj sjell poza tërheqëse e veshur me fustan të bardhë

0

Reperja shiqptare, Rina Balaj vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo, së fundi ka publikuar disa fotografi, ku duket atraktive e veshur me një fustan të bardhë, të cilin e kishte kombinuar me një palë atlete..

“Edhe kur mundohem të duken normale, dukem çuditshëm”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë njërës fotografi.

Artistja që njihet për eksperimentimin me flokë, së fundi ka zgjedhur që t’i ngjyros ato me ngjyrë portokalli.

View this post on Instagram

Makeup and hair @arber_bytyqi_mua 🍑

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Sa i përket projekteve muzikore, “Fallin’ in love” është kënga e fundit e Rinës, në duet me Sin Boy.

Ajo dhe partneri i saj janë duke punuar për projektet e reja muzikore, që pritet të jenë shumë shpejt në duart e fansave. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Even when I try to look normal, I look weird

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Lexo të tjera