Rozë

Rina Balaj thekson të pasmet në fustan super të shkurtër në bregdet

0
rina-balaj-thekson-te-pasmet-ne-fustan-super-te-shkurter-ne-bregdet

Rina Balaj si gjithmonë është emër i diskutuar në mediet rozë, as kësaj here nuk dështon t’i mahnisë fansat e saj me një imazh të publikuar nga vet ajo, shkruan lajmi.net.

Ajo në fotografinë e publikuar shfaqet në bregdet, ku edhe shihet e veshur me një fustan të shkurtër ku i lë  shumë pak vend imagjinatës duke pozuar shumë tërheqëse për publikun.

View this post on Instagram

🐚Comment ur favorite movie quote🐚

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Rina ka qenë shumë aktive edhe në muzikë këtë vit, e kjo vjen pas pushimit të saj nga shkëputja e kontratës me ish-labelin e saj.

Projekti muzikor i fundit i reperes quhet “Fallin’ in love” dhe vjen si rrjedhojë e bashkëpunimit me të dashurin e saj Sin Boy. /Lajmi.net/

Lexo të tjera