Uncategorized

Rina Balaj vë në pah bukurinë me publikimet e fundit në rrjete sociale

0

Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft e ndjekur në rrjete sociale ku edhe bën publikime të shumta, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në llogaritë zyrtare të rrjeteve sociale ku ndjeket dhe pëlqehet nga qindra mijëra fansa.

Së fundmi Rina ka vendosur të ndajë disa fotografi me të gjithë, ku ka marrë shumë pëlqime dhe komente për bukurinë natyrale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Rina u shfaq në një veturë me grim mjaft interesant, ku duket të jetë ndonjë sekuencë nga klipi i ri më 20 nëntor./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Lexo të tjera