Rozë

Rita Ora merr vëmendje me paraqitjen atraktive me flokë të kuqe

0
rita-ora-merr-vemendje-me-paraqitjen-atraktive-me-floke-te-kuqe

Ajo është e njohur për flokët bjonde, por së fundi u shfaq me flokë të kuqe në fotografitë e publikuara në Instagram, të enjten, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja, 30 vjeçe, dukej e pabesueshme në fotot e bëra në prapaskenë të xhirimeve për videoklipin e saj të ri për EP-in Bang.

Rita dukej rrezatuese në shumë çaste ndërsa punonte para kamerës dhe tërhiqte poza të ndryshme.

Ajo vendosi për një pamje shumë joshëse të përbërjes me rimel të prej argjendi, buzët rozë të çelur dhe vetulla të kuqe.

Është e gëzuar qartë për fansat që shohin videon e saj të re muzikore, ajo shkroi ‘Disa nga prapaskenat për ju nga xhirimi i #BANG ​​EP! Faleminderit të gjithëve që keni dëgjuar !! ‘

Rita udhërtoi në Australi në fillim të shkurtit për të filmuar sezonin e ri të The Voice dhe shfaqja tani ka përfunduar zyrtarisht xhirimet.

Sipas The Daily Telegraph të martën, producentët kanë filmuar një numër përfundimesh në mënyrë që të mbajnë sekret identitetin e fituesit.

Finalja u xhirua të dielën në Carriageworks në Sidnej, me trajnerët Rita, Guy Sebastian, Keith Urban dhe Jessica Mauboy të pranishëm.

Në kontrast me thashethemet që zakonisht ndjekin The Voice, burimet thonë se gjyqtarët e famshëm të gjithë ishin të mirë në vlerësim këtë vit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera