Uncategorized

Rita Ora paralajmëron se është në xhirime për diçka shumë speciale

0

Rita Ora nëpërmjet një Instastory i ka paralajmëruar fansat e saj se është duke xhiruar diçka speciale për ta, shkruan lajmi.net.

“Duke xhiruar diçka ekstra të veçantë sot” ka shkruar Rita, ndërsa shihet e ulur në karrige teksa dy vajza po kujdesen për flokët dhe grimin e këngëtares.

Ky paralajmërim erdhi pas publikimit të disa fotografive në llogarinë e Instagramit ku mori shumë komente se ajo duhet të sjellë projekte muzikore të reja./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hostess with the mostess / text queen @marcusarjon

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lexo të tjera