Rozë

Rita Ora pozon me dekolte të hapur për “Marcell von Berlin”

0
rita-ora-pozon-me-dekolte-te-hapur-per-“marcell-von-berlin”

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe njëherësh shumë aktive edhe me kampanja për brendet e njohura, shkruan lajmi.net.

Rita, e cila njihet për paraqitjet atraktive, së fundi ka pozuar për markën e veshjeve “Marvell von Berlin”.

Në ato fotografi, artistja u shfaq e veshur me një kostum ngjyrë portokalli me dekolte të hapur, në të cilin dukej shumë elegante.

Derisa pozoi e ulur në një karrige, Rita ekspozoi gjoksin në xhaketën e hapur, ndërsa pranoi komente pozitive për këtë paraqitje. /Lajmi.net/

Lexo të tjera