Uncategorized

Rita Ora vjen krejt ndryshe në fotosesionin e ri

0

Rita Ora është një prej emrave më të suksesshëm shqiptarë në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja numëron disa hite në karrierë dhe vazhdon të punojë për të realizuar këngë të reja, duke bashkëpunuar me emra të njohur të industrisë së muzikës.

Së fundi, artistja ka realizuar një set të ri fotogafik, në të cilën vjen me një veshje të ngushtë dhe me stil të flokëve të çuditshëm.

Nuk dihet nëse ky fotosesion po realizohet për ndonjë projekt të ri muzikor, apo këngëtarja po sjell diçka tjetër.

View this post on Instagram

And we’re the new norm

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita është shumë e angazhuar edhe në botën e biznesit, ajo ka bashkëpunuar së fundi me “Shoe Dazzl”, për linjën e re të këpucëve. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

I’m so happy to announce that as part of my partnership with @ShoeDazzle we are launching the Women of the Future Fund, a $100,000 grant program for women in the arts 💃🏻 Women are underrepresented in creative industries through a lack of opportunity. With the Women of the Future Fund, ShoeDazzle and I will give three women a life-changing opportunity to continue creating art to make the world a more beautiful and equal place!!  Applications are open now at the link in my bio and I will be picking the winners and announcing them in December! Tag who you think deserves this! 🥰  #RitaOraXShoeDazzle  Photos: @ronanpark   Make up: @mariebruce   Styling: @rebeccacorbinmurray  Hair: @rio_hair

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lexo të tjera