Bota

Roma dhe PSG duan shërbimet e Allegrit

0
roma-dhe-psg-duan-sherbimet-e-allegrit

Me punën e tij të fundit te Juventus, Massimiliano Allegri ka lënë një shije mjaft të mirë te skuadrat evropiane.

Tashmë i papunë për një kohë të gjatë, italiani ka bërë që emri i tij të jetë në listën e dëshirave të dy skuadrave të mëdha evropiane.

‘Calciomercato’ shkruan se Allegri mund të bëjë zgjedhjen e tij mes Romës dhe Paris Saint Germain, transmeton lajmi.net.

PSG thuhet se janë të gatshëm të zëvendësojnë gjermanin Thomas Tuchel, por Allegri mund edhe të mbetet në Itali.

Mbetet  të shihet se ku do të jetë e ardhmja e Maxi Allegri. /Lajmi.net/

Lexo të tjera