Uncategorized

Ronaldo nuk i reziston fotosesionit të ri të Georginës

0

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit fotografitë e realizuara nga seti i ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Edhe kësaj radhe, ajo dukej shumë joshëse e veshur në kostum transparent, ndërsa këtyre imazheve nuk iu rezistoi as partneri i saj, Cristiano Ronaldo.

Futbollisti ka publikuar në llogarinë e tij fotografinë e fundit të Georginës, të shoqëruar me një emoji zemër dhe puthje.

Kujtojmë se Georgina Rodriguez është shumë aktive edhe me fotosesione për brendet më të njohura nga e mbarë bota.

Ajo dhe Ronaldo nuk njihen për ndonjë krizë në lidhje, andaj nuk janë të pakta dedikimet që ia bëjnë publikisht njëri-tjetrit. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Lexo të tjera