Uncategorized

Ronela Hajati merr vëmendjen e fansave me poza joshëse

0

Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marin vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse teksa ajo i ka kushtuar vëmendje paraqitjes mjaft shumë.

E veshur me rroba të ngjitura pas trupit dhe duke pozuar për kamerën, Ronela duket bukur si asnjëherë më parë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Lexo të tjera