Rozë

Ronela Hajati provokon ndjekësit e shumtë me foton ku tregon format e përkryera trupore

0
ronela-hajati-provokon-ndjekesit-e-shumte-me-foton-ku-tregon-format-e-perkryera-trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, njihet për projektet e suksesshme muzikore, shkruan lajmi.net.

Mirëpo emri i saj shpesh lakohet edhe lidhur me format e përkryera trupore dhe fotot atraktive që i publikon.

E veshur me të zezë, Ronela i ka treguar format trupore edhe në fotosesionin e fundit ku shfaqet tejet provokative.

Ajo duket tejet seksi dhe sigurisht se edhe komentet që ka marrë kanë qenë tejet pozitive.

Projekti i fundit muzikor i Ronela Hajatit është kënga “Gënjeshtar je X Pare”. Kjo këngë erdhi e realizuar edhe me videoklip dhe në të po ashtu Ronela mori vëmendjen me paraqitjen./Lajmi.net/

Lexo të tjera