Rozë

Ronela Hajati publikon këngën “Shumë i mirë”

0
ronela-hajati-publikon-kengen-“shume-i-mire”

Këngëtarja shqiptare e njohur, Ronela Hajati, ka lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Pasi Ronela Hajati ka qenë mjaft pasive këtë vit sa i përket angazhimit në muzikë, tashmë ajo ka vendosur të rikthehet fuqishëm.

“Shumë i mirë” titullohet projekti më i fundit i publikuar nga këngëtarja, melodia dhe teksti i punuar nga Ronela kurse video nga Moneymusic./Lajmi.net/

Lexo të tjera