Bota

Ronela Hajati shfaqet gjysmë e zhveshur, provokon ndjekësit me lëvizjet 

0
ronela-hajati-shfaqet-gjysme-e-zhveshur,-provokon-ndjekesit-me-levizjet 

Këngëtarja Ronela Hajati, është shumë e dashur publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ronela si një ndër këngëtaret më të diskutueshme në trevat shqiptare, si gjithmonë lë për të dëshiruar me pamjen e saj.

Këtë herë ajo publikoi një video në llogarinë e saj në Instagram ku shihet të ketë veshur një bluzë lëkure të lustruar.

View this post on Instagram

Getting ready for a new photoshoot! @vesagashi_mua @gurigashi @fita

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Me videon e postuar ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve pasi bënte lëvizje provokuese.

Është pikërisht personaliteti i Ronelës që bën të gjithë ta duan atë, e të jenë besnik ndaj punës së saj.

Këngëtarja para disa muajsh deklaroi se është beqare dhe është fokusuar vetëm në karrierën e saj për tani.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Ronela ka titullin “Gënjeshtar je X Pare” i cili ka grumbulluar miliona klikime dhe është pritur mjaft mirë nga publiku./Lajmi.net/

Lexo të tjera