Uncategorized

Ronela Hajati thekson të pasmet, duket atraktive në paraqitjen e fundit në rrjete sociale

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, e ka rrëmbyer edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve dhe mediave, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një fotosesion profesional dhe tani po i ndan me ndjekësit në Insatgram herë pas here disa fotografi.

Në foton e fundit të postuar ajo ka vënë në fokus të veçantë të pasmet dhe veshja që ka zgjedhur e bën të duket akoma më tërheqëse.

Ronela është e suksesshme edhe me projektet e saj muzikore. Ajo është shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/

Lexo të tjera