Sport

Rrahje masive në një ndeshje basketbolli në Ukrainë, i gjithë ekipi kundërshtar vrapoi pas një basketbollisti

0
rrahje-masive-ne-nje-ndeshje-basketbolli-ne-ukraine,-i-gjithe-ekipi-kundershtar-vrapoi-pas-nje-basketbollisti

Në fakt, dy skuadrat janë përfshirë në një përleshje masive fizike, ndërsa e gjithë ngjarja është xhiruar nga kamerat.

Njëri nga lojtarët e Odessas mori një goditje në kokë nga një basketbollist kundërshtar dhe tij i doli në mbrojtje një basketbollist amerikan dhe këtu nisi e gjitha.

Disa nga lojtarët u përpoqën ta qetësonin situatën, megjithatë kishte të tillë që nuk hiqnin dorë nga zgjidhja me dhunë.

Ndërsa në një moment, e gjitha skuadra e Ternopilit shihej duke vrapuar pas një basketbollisti të Odessas, i cili ikte nëpër palestër.

Lexo të tjera