Lajme

Rrahje mes disa personave në Prishtinë, 3 persona janë arrestuar

0
rrahje-mes-disa-personave-ne-prishtine,-3-persona-jane-arrestuar

Ky incident ka bërë që aty të shihet një numër i madh i policëve, të cilët kanë arritur ta vënë situatën nën kontroll .

Po ashtu, nga kjo ngjarje ka edhe të arrestuar.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin në fjalë, derisa kanë treguar se 3 persona janë arrestuar.

“Sonte në ora 22:04, policia është njoftuar për një rrahje në rrugën ‘Fehmi Agani’ (te Kafet e Vogla). Njësitet policore kanë intervenuar dhe kanë sjellë në Stacionin Policor “Qendra” tre të dyshuar. Rasti është duke u trajtuar nga policia”, thanë nga Policia e Kosovës. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera