Rozë

Rrëfehet burri: Seksi treshe e çmendi të dashurën time, por unë tani…

0

Një mashkull 24-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e një nate ku ai dhe e dashura e tij, kishin seks treshe me një mashkull tjetër. Ai ka treguar se e dashura e tij ishte kënaqur shumë në seks me mashkullin tjetër dhe se kjo gjë tani po e lëndon shumë atë.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Muajin e kaluar unë dhe e dashura ime kemi pasur seks treshe me një mashkulll tjetër.

Tani nuk po mund të ndalojë së menduari për kënaqësinë që fitoi ajo nga mashkulli tjetër dhe sa shumë u kënaq ajo me seksin e tij.

Unë jam 24-vjeçar, ndërsa e dashura ime është 22-vjeçare. Ne shkuam në pushime në Benidom dhe takuam një djalosh vendas i atjeshëm. Ai ishte moshatar i imi dhe ne u takuam në një klub nate.

Ai është një konstruktor sikur unë dhe ne kishim shumë gjëra të përbashkëta për të cilat folëm gjithë natën.

Më vonë ecën në plazh dhe krejt vonë u dehën të tretë. Unë fillova ta puthja të dashurën  time. Djaloshi nisi të ikte prej nesh, por unë e thirra pas dhe I sugjerova që të kthehej dhe të na bashkohej.

E dashura ime u zemërua në fillim, por më vonë e tejkaloi. Ai e puthi të dashurën time dhe më pyeti nëse unë nuk isha dakord me këtë.  Bëra kështu një kthesë të madhe.

Ne filluam të bënim seks dhe ajo u kënaq nga seksi i tij. Unë shkova më larg për të pastruar rërën dhe kur u ktheva, ai po bënte marrëdhënie seksuale me të.

Ai ishte shumë i pajisur mirë dhe më bëri të ndihem pak i papërshtatshëm. Ajo madje u ankua se kishte organin shumë të madh në një moment dhe u ndal.

Bëmë shumë gjëra, përveçse nuk pranova të kisha marrëdhënie seksuale me djaloshin.

E tani çdo ditë po mendoj për këtë përvojë të çuditshme.

Unë nuk do të thosha se jam xheloz, por është imazhi i saj që e puthi atë, duke prekur trupin e tij kaq intim dhe kënaqësia e qartë që e kishin ata të dytë, ajo që unë nuk po mund ta fshij nga mendja.

Unë nuk I kam treguar të dashurës sime se si po ndihem, pasi as ajo nuk e ka përmendur djaloshin prej kur jemi kthyer nga pushimet në shtëpi.

A e ka harruar ajo plotësisht seksin treshe, apo ajo fshehurari e kujton atë ndjenjën e asaj ditë dhe dëshiron që ta përsëris?

Përgjigjja e psikologes:

Nuk ka gjasa që ajo të ketë harruar, por ndoshta jo për arsyet që imagjinoni.

Ajo nuk ishte iniciatorja e seksit treshe dhe ju pyeti nëse ju ishit dakord?

Dhe duke pasur parasysh se ajo ndaloi që të kishte marrëdhënie seksuale me të në një moment, kjo tingëllon sikur nuk ishte një përvojë e këndshme.

Gjithçka dukej si një kënaqësi seksuale ekstra-kurrikulare për ju në atë kohë, por emocionet tuaja u nxorrën në pah kur patë një burrë tjetër që kishte marrëdhënie seksuale me të dashurën tënde.

Ju jeni duke u përqendruar në idenë e pasaktë që të jesh i pajisur mirë është e barabartë të jesh një dashnor i madh. Mos lejoni që mendimet tuaja të përplasen dhe të fillojnë të ndikojnë në marrëdhënien tuaj. Bisedoni dhe dëgjoni se si ndihet ajo vërtet. Ju mund të habiteni.

Çfarëdo që ajo ju thotë, ju keni zbuluar se dikush shpesh përfundon duke u lënduar kur prek kufijtë seksualë si ky. E-fletëpalosja ime “Duke menduar për një treshe”, ju shpjegon më shumë.

 

Lexo të tjera