Uncategorized

Rudina dhe Marku në darkë romantike në Stamboll

0

Ndër çiftet më të dashura të shoubizit janë edhe Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi kanë udhëtuar për në Turqi, nga ku po sjellin vazhdimisht fotografi të reja të vendeve që po i vizitojnë.

Së fundi, ata darkuan në jahtin luksoz pranë urës së Bosforit, teksa të dy dukeshin si dy pëllumba të dashuruar.

 

View this post on Instagram

 

Seni seviyorum 😍 #rudinadembacaj

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

Përmes disa fotografive në Instagram, aktorja solli pamjen magjepsëse që e kishin në vendin ku e shijuan darkën romantike.

Nuk mungoi edhe dedikimi romantik që Rudina ia bëri të fejuarit, duke ia shprehur dashurinë në gjuhën turke. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

You and me ❤

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

Lexo të tjera