Rozë

S4MM dhe Filis udhëtojnë në këtë destinacion për muajin e mjaltit

0
s4mm-dhe-filis-udhetojne-ne-kete-destinacion-per-muajin-e-mjaltit

S4MM është një prej artistëve që tenton ta mbajë jetën private larg vëmendjes së medieve, shkruan lajmi.net.

Por, jo në çdo rast ai arrin ta bëjë këtë, sidomos kur është fjala për fejesën e martesën e tij, ku fotografitë u shpërndanë menjëherë në rrjete sociale.

Pak ditë pas dasmës, reperi ka zgjedhur që bashkë me bashkëshorten, Filis Ismaili, të udhëtojë në Turqi për muajin e mjaltit dhe nga atje sjellin pamjet e para.

S4MM zgjodhi të që kurorëzonte dashurinë me martesë në një ceremoni ku ishin të ftuar miqtë dhe familjarët më të ngushtë të çifitit.

Dasma u mbajt në Belgjikë, ndërsa Filis kishte zgjedhur të dukej shumë thjesht me një fustan të shkurtër. /Lajmi.net/

Lexo të tjera