Rozë

Sa paguhet Adrola Dushi për një kampanjë apo foto-sesion?

0

Së fundmi, modelja shqipare Adrola Dushi ishte e ftuar në NIN me Alaudin Hamitin.

Në një intervistë si asnjëherë më parë, ajo na zbuloi shumë gjëra – dhe nuk humbi mundësinë ë adresonte edhe shumë thashetheme!

Pas pjesës së parë të intervistës, dyshja vazhduan për në ‘tavolinën e së vërtetës’ “në Haje ose Thuaje”.

Një nga pyetjet që Hamiti ia bëri modeles ishte të zbulonte se sa paguhet për një kampanjë ose foto-sesion.

Ndonëse modelja zbuloi shifrën më të madhe që ka marrë për një kampanjë, duke na i numëruar zerot pas numrit.

Nidqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Lexo të tjera