Sport

Salah i jep ‘shpresë’ tifozëve të Liverpoolit, shënon gol

0
salah-i-jep-‘shprese’-tifozeve-te-liverpoolit,-shenon-gol

Liverpool duket se është ‘këndellur’ pas pjesës së parë, për të shënuar kështu një gol të shpejt në pjesën e dytë, shkruan lajmi.net.

Salah po priste në zonën e rrezikshmërisë kur Liverpool ishte në aksion dhe ‘paksa me fat’ i doli topi.

Ai nuk gaboi dhe shënoi gol për të mbushur me shpresë tifozët.

Më poshtë mund të shihni edhe golin:

Lexo të tjera