Sport

Salah shënon, Liverpooli thellon epërsinë në “Emirates”

0
salah-shenon,-liverpooli-thellon-epersine-ne-“emirates”

Golin e parë e shënoi Diogo Jota në min (64’), shkruan lajmi.net.

Nuk vonoi shumë dhe Mohamed Salah shënoi gol për të thelluar epërsinë.

Salah shënoi gol në min (68’) për të shënuar golin e dytë për Liverpoolin.

Rezultati momental, Arsenal 0-2 Liverpool./Lajmi.net/

Lexo të tjera