Rozë

Sara Hoxha organizon `baby shower`, dalin fotot nga festa

0
sara-hoxha-organizon-`baby-shower`,-dalin-fotot-nga-festa

Për vetëm pak javë pritet që Sara Hoxha dhe Ledri Vula të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Sara kishte zgjedhur të festoj ‘baby shower-in’ në oborrin e shtëpisë, i organizuar mes miqsh dhe njerëzve më të ngushtë të dyshes, ku nuk munguan edhe fytyra publike të estradës shqiptare.

Sara kishte vendosur që fokusi i festës të bie në gjelbrim dhe tollumbace të bardha duke e bërë ambientin të dukej shumë relaksues.

Sara padyshim që dukej e mahnitshme me një fustan ngjyrë të bardhë e i hapur tek pjesa e barkut./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera