Uncategorized

Sara pozon tërësisht e zhveshur derisa po e shijon muajin e fundit të shtatzënisë

0

Një nga emrat e njohur, Sara Karaj është në pritje të fëmijës së saj të parë, shkruan lajmi.net.

Vajza e cila ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj si në Youtube ashtu edhe në Instagram, po bëhet nënë dhe tani është duke e shijuar muajin e fundit të shtatzënisë.

View this post on Instagram

Pure🤍

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

Sara ka vendosur që derisa po e shijon muajin e fundit të shtatzënisë ta realizoj një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

“Pastërti”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos tek e cila pranoi një numër të madh komentesh.

Ajo është në një lidhje dashurie prej kohës me Darti Malajn i cili së fundmi i ka propozuar edhe martesë./Lajmi.net/

View this post on Instagram

I should have said “we do” 🙈♥

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

Lexo të tjera