Rozë

Sara tregon se si duket barku i saj disa muaj pas lindjes së Poemës

0
sara-tregon-se-si-duket-barku-i-saj-disa-muaj-pas-lindjes-se-poemes

Përmes një bisede virtuale me ndjekësit disa kohë më parë, Sara tregoi se gjatë shtatzënisë kishte shtuar 23-24 kilogramë, shkruan lajmi.net.

Siç duket ajo ka vendosur t`i humbasë kilogramët e fituar dhe menjëherë ka nisur nga puna për t’u rikthyer sërish në gjendjen fillestare.

Sara ka publikuar sot në Instagram pamje ku tregoi gjendjen momentale të barkut pasi ia kërkoi një ndjekëse./Lajmi.net/

Lexo të tjera