Fun

Sërfisti shmang sulmin e peshkaqenit

0
serfisti-shmang-sulmin-e-peshkaqenit

Momenti i tmerrshëm është kapur me dron ndërsa peshkaqeni i afrohet gjithnjë e më afër sërfistit, transmeton lajmi.net.

Sërfisti tha: “Kam dëgjuar një spërkatje të vogël pas meje, pashë prapa dhe nuk kishte asgjë”.

The shark can be seen directly beneath the surfer

“Peshkaqeni kishte ardhur disi drejt meje nga përpara, pastaj shkoi rreth e përqark dhe kishte një lëvizje të vogël te këmbët e mia, në minutat e fundit u kthyen mbrapa”, shtoi sërfisti.

The beast turned away at the last minute, narrowly missing the surfer

Ende nuk dihet se çfarë lloj peshkaqeni ishte.

32-vjeçari tha se kjo përvojë ishte ndryshe nga çdo gjë që ai kishte ndjerë më parë, pavarësisht se kishte sërfuar pranë peshkaqenëve në të kaluarën. /Lajmi.net/

The dangerous 8ft long shark can be seen getting closer to the manThe horrifying moment was caught on camera

Lexo të tjera